Léčivé divadlo je autorským projektem Gabriely Filippi.
Nabízí netradiční divadelní hry, jejichž obsah se dotýká mystiky a hloubky lidského života.
Léčivé divadlo se s láskou a humorem zaobírá otázkou, proč jsme tady, a inspiruje nás při hledání našeho místa ve stvoření. V běžném životě jsme obklopeni civilizačními formami a zahlceni povinnostmi. V Léčivém divadle máme možnost se na chvíli zastavit a znovu nalézt sami sebe. Změna, inspirace se může dostavit skrze emocionální prožitek, kdy si divák uvědomí, že se dotkl své duše.  

Ve druhé části představení jsou zváni hosté s duchovním přesahem, znalostmi a zkušenostmi z různých alternativních oborů, se kterými si Gabriela povídá o jejich životě, práci, poznání. Jedná se o léčitele, terapeuty, astrology, profesory, lékaře, spisovatele, ale i vědce, kteří jsou si vědomi, že jejich obory jsou součástí stvoření a jsou schopni je nahlížet alternativním způsobem. Diváci také mají možnost zapojit se svými dotazy.

Český fotograf a mystik František Drtikol hovoří o tom, že umělec je knězem buď vyšších, nebo nižších projevů.
Umění má silný vliv na naše zdraví. Krása je prožívána v těle astrálním a tento blahodárný vliv působí i na tělo éterické.
A tak i divadelní představení může iniciovat nadsmyslové poznání a být léčivou silou pro fyzické tělo - ovšem za předpokladu, že umělec pracuje na sobě, na své očistě a blokuje své negace tíhnutím k Bohu.


„Spirituální déšt“

                                                             jpg plakat Spiritualni dest A4 tisková kvalita

Nové představení Léčivého divadla "Spirituální déšt"

Nalezení sebe sama ve splynutí hudby a slova. V transformačním představení zazní vzpomínky Fráni Drtikola, Míly a Eduarda Tomášových. Meditačním večerem provází Gabriela Filippi. Petr Piňos - kytara, hudba a koncepce www.prana.cz, Veronika Diamantová - zpěv a koncepce  www.malymuzikant.cz, Ivo Charitonov - alikvótní zpěv a didgeridoo, Michal Haman - bubny www.leciverytmy.cz,  Sofie Karochová Filippi -  tanec 

 

 


„Andělé v mém srdci“

Činoherní představení.

Jsou prvním monodramatem. Uvidíte skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. Skrze jejích dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině očí je neviditelný. Přesto máme každý své andělské pomocníky a ochránce, kteří čekají na naše zavolání, na naši prosbu o radu či pomoc. Stačí je jen požádat. Jedná se o prostý, křehký a milý příběh, který se dotkne Vašich srdcí. Toto monodrama je více než jen představením. Prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. A anděly se to při představení jen hemží - i když jsou většině lidem zatím neviditelní …
Délka 1. části představení cca. 60 minut + délka 2.části představení - rozhovor s hostem cca.1h


„Chlapec, který viděl pravdu“

Činoherní představení.

Je dalším představením, jedná se o skutečný příběh o tom, jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí. Vtipné monodrama, které čerpá z deníku, který si chlapec psal. Spolu s představením vzniklo i cd. Ke knize mě přivedlo doporučení Edgara Cayceho – nejznámějšího amerického léčitele a jasnovidce.       Délka 1. části představení cca. 60 minut + délka 2.části představení - rozhovor s hostem cca.1h


"Dar z nebes"

Činoherní hudební představení.

Příběh radosti, který začal slzami.

Třetí představení Léčivého divadla na motivy knižního bestselleru, zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po životě. Diváci se seznámí se skutečnostmi, které vrhají světlo na tajemství posmrtného života. Tyto poznatky mohou být zdrojem porozumění velmi potřebného pro dnešní svět a zejména pro ty, jejichž blízcí již odešli. Podle skutečné události.

Ve druhé části představení : Hovory s Gabrielou o onom světě s praxí.

Hraje, tančí a zpívá : Gabriela Filippi a Patrik KEE www.patrikkee.cz

Délka 1. části představení cca. 60 minut + délka 2.části představení - rozhovor s hostem/beseda cca.1h


"Anastasia"

 Činoherní hudební představení.

Nevšední příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství pro šťastný život na zemi.
Proč a nač Vesmír rozsvěcuje hvězdy nad člověkem se dozvíte v novém činoherním představení Anastasie, ve kterém zazní mnoho písní na téma lásky.
"Ti, kteří dokáží pochopit
své předurčení a podstatu
nekonečnosti
začnou žít šťastně, věčně
se převtělujíce,
neboť svými myšlenkami
sami vytvoří
svou šťastnou nekonečnost".
Anastasie

Představení, které vám změní život, tak jako tvůrcům samotným :-).

Podle stejnojmenného bestselleru Vladimira Megreho.

Účinkují: GABRIELA FILIPPI a MÁRIO KUBEC

Délka 1. části představení cca. 1,5 h + délka 2.části představení - rozhovor s hostem/beseda cca.1h

Gabriela Filippi:  autorka  Léčivého divadla, která se profesi herečky věnuje 25 let.

V divadle a před kamerou vytvořila přes sto rolí. Hrála v Činoherním klubu, Klicperově divadle, Národním divadle v Ostravě. K nejznámějším postavám, které ztvárnila, patří Ofélie, Ondina, Julie, Beatrice, Isabela Kastilská ad.

Filmové a TV role: Hvězda života, Alma Mahlerová, Černí andělé, O myrtové panně ad.
V Léčivém divadle propojila herectví a spiritualitu, která je smyslem a láskou jejího života spolu s její rodinou.

Mário Kubec:  absolvent herectví na divadelní akademii múzických umění v Praze.
 Po absolvování DAMU nastoupil do angažmá ND v Praze. Působil i na dalších pražských scénách - divadlo Na Fidlovačce, divadlo Radka Brzobohatého atd. Účinkoval v mnoha TV inscenacích, seriálech, filmech a pohádkách.

Autor divadelního představení VÍKEND S BOHEM www.mariokubec.cz


"Doteky Léčivého divadla"

Duchovní večery s hostem, uměleckým přednesem a praxí.

Doteky Léčivého divadla jsou novým autorským projektem Gabriely Filippi. Každý večer se bude "dotýkat" jiného tématu spolu s hosty, hudbou a uměleckým slovem. Je mnoho krásných myšlenek, které podněcují naší duši k hledání sama sebe. A tak i tyto večery na téma Meditace, Léčitelství, Víra, Mystici, Ezoterika, Jóga, Astrologie a další, otevírají dveře do našeho nitra.

Délka představení cca. 1,5h


"Probouzení" Meditace s čakrami

Intenzivní rozvíjení čaker vedené slovem a hudbou.

V lidském systému vede páteří spirituální kanál, který je hlavním místem probíhajícího duchovního vývoje člověka. Během života se vlivem stravy a zatvrzelosti postupně zanáší a tím nastává přerušení s vyšším vědomím. Zlatou energií se spirituální kanál očistí a naplní světlem.

Během mého působení v Léčivém divadle jsem byla více a více žádána, abych s lidmi pracovala intenzivnějším způsobem. Meditaci vnímám jako přímou cestu k Bohu a každodenní ztišení vede ke klidu mysli a radosti ducha, kterou pak předáváme i svému okolí, které ani neví proč, ale cítí se v naší přítomnosti spokojeně. Ve větší skupině se vše děje snadněji a přirozeněji. Zralejší jedinci přirozeně, podvědomě pomáhají těm, kteří začínají. Poprvé jsem tuto náročnou a intenzivní meditaci vedla s Patrikem KEE (www.patrikzpevak.cz) ve skupině 90-ti lidí ve sdružení Goscha (www.goscha.cz), které organizuje Igor Chaun a ohlasy, pocity a prožitky účastníků byly velmi silné a povznášející.

 Velice se těším na společné setkání s Vámi.

V úctě, Gabriela

PATRIK KEE a GABRIELA FILIPPI


 

Ráda bych se s Vámi podělila o setkání s Lornou Byrne.

Můj první kontakt s dílem Lorny Byrne, se odehrál při namlouvání její úžasné - osvícené knihy "Andělé v mých vlasech", pro slepeckou knihovnu. Tento příběh mě velmi zasáhl, vzpomínám si, že jsem chodila domů se slzami v očích.

Oslovilo mě její otevřené vyprávění o tak intimních prožitcích z duchovní oblasti, které pro mnohé mohou být neuchopitelné, ale pro druhé mohou být potvrzením, že jemněhmotný svět kolem nás existuje. Její dílo je pro mne velkou inspirací, dodalo mně odvahy podělit se také o své prožitky a vytvořit projekt Léčivého divadla.

Mnoho let si píši a maluji svou duchovní inspiraci, nikdy mě nenapadlo, že bych o ní mohla s lidmi hovořit, teď už vím, že ano.

Při osobním setkání mě Lorna požehnala 4CD "Andělé v mých vlasech", které jsem s láskou a úctou namluvila. Požehnala také mé práci, vyjádřila to slovy, pokud se něco dělá srdcem, z lásky a bez očekávání, bude se dílo dařit.

Jsem šťastná, protože tím to způsobem se snažím v Léčivém divadle vyjadřovat. Jsem také ráda, že mohu propojit duchovní prožitek s hereckým uměním a divákům tak nabídnout příběhy, které jsou skutečné i když se mohou zdát neuvěřitelné.

Těším se na Vás na představeních spolu s mými hosty, kteří pro nás mohou být velkou inspirací.

S láskou

Gabriela Filippi


Vyrostli jsme v tom, že máme věřit jedině našim smyslům, měřením a logice. Minulé století však připravilo vědě velká překvapení.

Potvrdilo v kvantové fyzice a řadě dalších oborů, že žijeme ve světě, který nás obklopuje daleko větším, bohatějším, úzce propojeným oceánem vlivů, vjemů a odlišných principů.

Ty hrají velkou roli v našem životě, ale naše smysly nám k nim nepomohou.

Přitom se ale tyto vlivy často významně podílí na zdraví i na nemoci. Když se jim ale otevřeme, můžeme je vnímat přímo, intuicí, otevřenou myslí, a pak nechat projít logikou.

Poučil jsem se z návštěvy, že Léčivé Divadlo velice napomáhá se tomu neviditelnému

a přece tolik reálnému světu otevřít a inspirovat se v něm.

Paní Gabriela krásně píše a mluví k tomu, o čem president Václav Havel hovořil v létech 1990 a 1994 ve Spojených Státech:

o “zodpovědnosti k něčemu vyššímu”.   “…záchrana toho lidského světa neleží nikde jinde než v lidském srdci…Bez globální revoluce v lidském vědomí se nic nezmění k lepšímu v našem lidském bytí…(přeloženo mnou).

Paul Grof


Léčivé divadlo Gabriely Filippy je úžasným prožitkem, za který děkuji.
Její představení promlouvá divákům až k samotné duši. Rozeznívá v nich čistou a moudrou dětskou dušičku, na kterou životním shonem tak trochu pozapomněli,  která v nich však stále dřímá, čeká na pochopení, uznání a láskyplné pohlazení.  Toho se přítomným na představení dostává neboť se mohou sami sobě otevřít a procítit ve svém nitru. Děje se tak především díky tomu, že paní Gabriela svoji roli nehraje, ale plně s ní souzní,  prožívá a prociťuje celý příběh. Vnímavý divák cítí, že se s obsahem slov plně ztotožňuje, že nejsou jen hrou, ale částečně i jejím osobním příběhem. A dílem i příběhem samotného diváka. 
To vše paní Gabriele umožňuje předávat sílu soucítění a pohladit a obejmout malou dušičku v každém přítomném. Její Léčivé divadlo opravdu léčí – naši citlivou vnitřní bytost.

Ernestína Velechovská


 Již třikrát jsem shlédla Gabrielu Filippi v jejím Léčivém divadle a vždy to byl pro mě silný zážitek. Určitě bych hluboké dojetí nad postavou děvčátka, které komunikuje s anděly, mohla prožívat znovu a znovu, tak výmluvný je výkon představitelky. Uvědomila jsem si, jak  jsme si s Gabrielou blízké. Žádná setkání nejsou náhodná, naše cesty se musely osudově  protnout, abychom mohly společně lidem zprostředkovat naději a povzbuzení. 

Doc. PhDr. Miluše Kubíčková, CSc. 

_________________________________________________________________________________________________

Představení Andělé v mém srdci jsem viděla třikrát a pokaždé se mi v očích objevily slzy.
Gabriela Filippi dokáže mistrně a nenásilně navodit představu malé dívenky, která vypráví svůj příběh, prostý a dojemný. Premiéru mělo Léčivé divadlo 28.října 2011, v den, ve kterém podle Mayského kalendáře nastalo zrození nového lidstva. V sokolovně v Sedmihorkách tento den uctilo na 250 duchovně hledajících přátel, kteří symbolicky vyplnili svůj křestní list.
Léčivé divadlo tak dostalo svoje požehnání na cestu k lidským srdcím.
Jak prokazuje za dobu své existence, přináší světlo, podává ruku, laská i posiluje a to vše prostřednictvím slova a výrazových prostředků jedné herečky, půvabné Gabriely. Kulisu a hlavně atmosféru spoluvytváří některý z hudebních hostů.
Divák se díky tomuto představení ocitá ve společnosti andělů jako v reálném životě. Uvědomí si, že andělé, ač většině očí neviditelní, jsou s námi, čekají na naše oslovení, vždy připraveni nám pomáhat. Pro mnohé je to šokující a překvapivé. Proto je skvělé, že druhou část představení tvoří beseda s pozvaným hostem, který pomáhá hledat odpovědi na dotazy diváků. případně podá vysvětlení ze spirituálního pohledu.
Léčivé divadlo vytváří duchovní společenství a divák se cítí alespoň po dobu představení jako součást celku laskavých lidí.

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.


Při sledování divadelního představení Anastasie jsem si uvědomila, že Gabriela i Mario mají schopnost vcítit se do člověka, kterého v tom okamžiku představují. V tomto případě měli nelehký úkol, který uchopili dle mého názoru s citem. Anastasiiny knihy znám, vracím se k nim. Těším se, že se budu mít možnost vrátit i k tomuto představení v podání Gabriely a Maria. Toto představení ve mě zanechalo hluboký otisk. Vzpomínám si, že stopy této příjemné energie ve mně doznívaly ještě několik dní.

Představení je pravdivé
Kristina Baudyšová

Postsovětské Rusko dalo světové civilizaci dva důležité dary. Anastasii, která je spíše ženská a intuitivní, a Koncepci sociální bezpečnosti, která je spíše mužská a rozumná. Příběh Anastasie, jak jej společně s ní prožil Vladimir Megre, byl v Rusku vydán v roce 1998 a už o dva roky poté se k nám dostal v krásném překladu Valentýny Lymarenko-Novodarské. Po šestnácti letech tento příběh Gabriela Filippi namluvila do nádherné audioknihy a poté i převedla do podařené divadelní hry Gabriela Filippi. Její představení jsou od počátku vyprodaná. Pro roli Vladimira se objevil vynikající Mario Kubec, který předtím dělal příbuzný spirituální program pro veřejnost, který se jmenoval Víkend s Bohem. Videozáznam s Gabrielou, kdy recitovala Anastasii  pro Senát ČR natočila česká televize a dostal se k autorovi knihy, Vladimiru Megremu. Megre tento záznam poté promítal ve Spojených státech na setkání příznivců knihy. Sám Megre, který je Anastasiiným partnerem, se vyjádřil, že je podivuhodné,jak se Gabriele podařilo tak dobře vyjádřit to, kým Anastasia je a o co v jejích knihách jde. Tímto Vás chci povzbudit k četbě knihy, která člověku dokáže poskytnout velkou naději, co se týče budoucnosti celého lidstva. Rád Vás ale povzbudím k poslechu audioknihy, ideálně v autě anebo k návštěvě představení,které, jednoduše, stojí za to.

Antonín Baudyš


 Mistr Boris Tichanovský o představení Anastasia:

"Představení Léčivého divadla Anastasia ,pro mě bylo velikým zážitkem. Opravdu jsem viděl a pocítil  Anastasii. Běhal mně z toho až mráz po zádech. 

Velmi dobře se Gabriela doplňuje se svým hereckým partnerem a dohromady vytvořili skutečný a opravdový obraz.

Myslím si, že jsem to necítil jen já sám. Vnímal jsem reakce celého sálu,jak moc byli nadšeni. 

Gabriela Filippi a Mario Kubec dokázali přinést obraz Anastasie lidem.

Velmi se těším na další pokračování. "

Boris Tichanovský

 


PRAHA LÁVKA 8.1.

DAR Z NEBES

host: terapeut Josef Červienka

Prodej online od 4.12.: 

VSTUPENKY ZDE

a v pokladně divadla Lávka

tel.: 221 082 288

po – ne 10:00 až 16:30


SEZIMOVO ÚSTÍ  29.1.

DAR Z NEBES

host: vokální improvizátor Patrik Kee

Prodej online 

VSTUPENKY ZDE

nebo osobně

Kancelář : tel. 381 276 707, 734 797 521,

e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Infocentrum: tel.736 523 288,

e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PO, ST, PÁ 8-12, 13-16, ÚT, ČT 8-12, 13-17


OLOMOUC 30.1.

DAR Z NEBES

Benefiční představení pro Nejste sami-mobilní hospic, z.ú.Olomouc

host: Mgr. Jarmila Podhorná

sál olomoucké Reduty

Prodej online

VSTUPENKY ZDE

Prodej : Informační centrum Olomouc, tel.:731 422 872, po-ne 9-18 hod,

rezervace a více info na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 777 977 880


PRAHA LÁVKA 19.2.

SPIRITUÁLNÍ DÉŠT

host: Jan Bílý, rodinné konstelace

Prodej online : 

VSTUPENKY ZDE

a v pokladně divadla Lávka

tel.: 221 082 288

po – ne 10:00 až 16:30


KLÁNOVICE 20.2.

DAR Z NEBES

host: Ing. Ada Inneman, PhD., astrolog, badatel, mystik

Prodej online: 

VSTUPENKY ZDE

nebo na tel.: 725 741 307


PRAHA LÁVKA 12.3.

ANASTASIA

host: Karaimi Motyčková a vokální improvizátor Patrik Kee

Prodej online od 15.1. 

VSTUPENKY ZDE

a v pokladně divadla Lávka

tel.: 221 082 288

po – ne 10:00 až 16:30


JILEMNICE 14.3.

ANASTASIA

host: Věra Ovečková - pohanství

Prodej online : 

VSTUPENKY ZDE

tel.: 481 544 070

nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


ZLÍN 27.3.

DOTEKY LÉČIVÉHO DIVADLA

host: Boris Tichanovský

vstupenky v prodeji 6 týdnů před datem představení

Prodej online 

VSTUPENKY ZDE

nebo telefon: 577 636 207

mobil: 737 227 856

mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

více info také na : 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


LÉČIVÉ DIVADLO NA FACEBOOKU


HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
časopis MEDUŇKA

 


DALŠÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Internetová TV

CESTY K SOBĚ


časopis NOVÝ FÉNIX 

Fenix logo slogan V2Cw RGB bily 400px


 

DÁRKOVÁ VSTUPENKA
na Pražská představení

www.ticketportal.cz


LÉČIVÉ DIVADLO

PODPORUJE VLÁĎU MIKULÁŠE 

FB uvodni


 

Kontakt:

Impresário Léčivého divadla

Lenka Horylová

Tel.: 603 584 387

E-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel.: 221 082 288