back1 next1 
plakat Terapie

Bláznivá rodinná komedie

Scénář : Gabriela Filippi
Spolupráce na scénáři : Pavel Karoch
Hudba: Sofie K. Filippi a Lev Borisov Pilsudski
Texty písni : Gabriela Filippi
Flamenco: Jana Baudis Hemelíková
Design plakátu: Pavel Karoch

Situační komedie o jedné “normální” rodině herce, terapeutky a jejich dospělé dceři, která si domů přivede svou novou lásku. Je to jako leštit vázu, když hoří v kuchyni.

 


 

S velkou dávkou humoru a sebeironie vám rodina svěří své malé radosti, velká trápení i nejskrytější tajemství okořeněné spirituálním pohledem na život.

O výchově, o soužití po 25 letech života, o sexualitě a také spiritualitě .
V představení plném písní, manter, tance, flamenca, humoru, ale i cenných rad do života uvidíte Gabrielu Filippi, Mária Kubece, Sofii K. Filippi a Ettora Gallotti.

Po zhlédnutí představení Terapie rodinou zjistíte, že ta vaše rodina je zcela v pořádku.

0001020304050607080910111213 Etor a Sofie Etor zpívá Ga a So Ga a Sofie Ga a Sofie s kytarou Ga Etor Mario koláčky Ga So Etor Flamengo Mario a diváci Mario a Gabka Mario obličej výraz Mar So a Etor So a Etor So repuje Ga a Mario vzadu So tančí zpívá 


Po hodně dlouhé době se má duše tetelí blahem, radostí a oči mám ještě teď zalité slzami dojetí z poselství, která zazněla a byla příběhem protkána od začátku do konce. Mám slzy od smíchu z fórů, hravosti a lehkosti všech protagonistů představení "Terapie rodinou", které DOPORUČUJI vidět a prožít!! Časoprostor, který jsme společně s herci prožili my, byl napěchovaný dávkou lásky, humoru a já jsem nadšená vidět komedii bez toho aniž by se herci pizdili a mluvili či se chovali vulgárně...mladá generace mě ohromila svou autentičností, které v tvorbě televizní, filmové a žial i té divadelní je v dnešní době jak šafránu!! Zkušenost "dlouho hrajících" herců😉 byla koncertem hereckého řemesla!!! Radost, symbióza tepala stěnami kláštereckého kulturního domu a nám všem bylo lehko na mysli a byli jsme "tady a teď" spolu. DĚKUJI a z celého srdce DOPORUČUJU!!!!
Jana Šulcová


 Z Léčivého divadla vždy lidé odcházejí naplnění klidem, vděčností a láskyplnou energii....ale po naprosto úžasném představení Terapie rodinou každý jeden divák odcházel se zářivým světlem v duši, tolik očí vidět plakat smíchem.....to je v dnešní době skutečný dar děkujeme za Vás naše milované Léčivé divadlo🤗♥️👏💜🌞
Markét Šťastná


Terapie rodinou, to bylo to nejkrásnější, nejveselejší, nejdojmenější divadlo. Vtipné, vážné, poučné, dojemné, k popukání. Prostě léčivé. Závěrečná Hooponopono - nabíjející. Vaše výkony - unikátní. A mladí - báječní. Sofie - krásná, mrštná, ohebná, výrazová - božínku, jsem okouzlená. Povedlo se to. Byli jste obdivuhodní! Děkuji a těším se na příště!!! Opatrujte se a radujte se. 🙂
Irena Hrobská


Terapie rodinou, kterou jsem viděl v premiéře, je vzácně vydařeným divadelním dílem. Upřímně jsem se pobavil a skutečně zasmál, zároveň jsem mohl přemýšlet o našich životech, vztazích, hodnotách. Lehkost, humor, spiritualita i těžkosti našeho života se zde podařilo obdivuhodně propojit a celé představení jsem zhlédl s nepolevujícím a radostným zájmem. Podpořily to i velmi dobré herecké výkony všech herců. Díky za to.

Viliam Poltikovič , režisér


Komedie Terapie rodinou z pera zakladatelky a hlavní protagonistky Léčivého divadla Gabriely Filippi mě nejen pobavila, ale místy také dojala, a hlavně mě opravdu velmi potěšila v době, kdy návštěva divadla už zdaleka není tak samozřejmou věcí, jakou bývala ještě nedávno. Gabriela šla v představení na trh nejen se svojí vlastní kůží, ale poodhalila i něco ze života celé své rodiny. Na pódiu jí skvěle sekundovali Mário Kubec v roli jejího manžela, dcera Sofie, která víceméně hrála sebe samu, a příjemně překvapil i Ettore Gallottti v roli jejího partnera. Než abych o představení ale dál jakkoliv psala, běžte se na něj podívat! Nejen že se pobavíte, ale také vás vnitřně zahřeje jeho hluboký lidský rozměr.  
Věra Keilová
spisovatelka a redaktorka časopisu Meduňka
 

 

____________________________

České Budějovice 

28.3.2023

Terapie rodinou

Vstupenky zakoupíte na tel. 605 148 913 p.Dáša 

VYPRODANO

_____________________________

Klimkovice

12.4.2023

Terapie rodinou

 Koupit vstupenky:

____________________________

Praha - Lávka

24.4.2023

Anastasia

hosté: Marcelka a Romek z hor

Koupit vstupenky:

_____________________________

České Budějovice 

27.4.2023

Terapie rodinou

Vstupenky zakoupíte na tel. 605 148 913 p.Dáša 

_______________________________

Brno - Žabovřesky

16.5.2023

SATORI

host: M. Hrabica

 

_______________________________

České Budějovice

18.5.2023 

SATORI

host: Ivanka Adamcová

Vstupenky: zakoupíte na tel. 605 148 913 p.Dáša 

_______________________________

Praha - Lávka

22.5.2023

Terapie rodinou

Koupit vstupenky:

_____________________________

Praha - Lávka

6.6.2023

Terapie rodinou

Koupit vstupenky: 

_____________________________

Hulín

02.07.2023

Terapie rodinou

 

_____________________________

logo LD dark blue color flowers

 Kontakt:

Produkce Léčivého divadla

E-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Telefon:  602 971 611