Terapie rodinou, kterou jsem viděl v premiéře, je vzácně vydařeným divadelním dílem. Upřímně jsem se pobavil a skutečně zasmál, zároveň jsem mohl přemýšlet o našich životech, vztazích, hodnotách. Lehkost, humor, spiritualita i těžkosti našeho života se zde podařilo obdivuhodně propojit a celé představení jsem zhlédl s nepolevujícím a radostným zájmem. Podpořily to i velmi dobré herecké výkony všech herců. Díky za to.

Viliam Poltikovič , režisér


 “Terapie rodinou je opravdu terapií psyché, ducha i bránice 😅 .. vtipné i hluboké a všichni herci prostě kouzelní ❣️ 

Děkuji děkuji děkuji .. “🙏🙏🙏❤️
Katka Nováková ,jogínka
 
Komedie Terapie rodinou z pera zakladatelky a hlavní protagonistky Léčivého divadla Gabriely Filippi mě nejen pobavila, ale místy také dojala, a hlavně mě opravdu velmi potěšila v době, kdy návštěva divadla už zdaleka není tak samozřejmou věcí, jakou bývala ještě nedávno. Gabriela šla v představení na trh nejen se svojí vlastní kůží, ale poodhalila i něco ze života celé své rodiny. Na pódiu jí skvěle sekundovali Mário Kubec v roli jejího manžela, dcera Sofie, která víceméně hrála sebe samu, a příjemně překvapil i Ettore Gallottti v roli jejího partnera. Než abych o představení ale dál jakkoliv psala, běžte se na něj podívat! Nejen že se pobavíte, ale také vás vnitřně zahřeje jeho hluboký lidský rozměr.  
Věra Keilová
spisovatelka a redaktorka časopisu Meduňka

Komedie Terapie rodinou z pera zakladatelky a hlavní protagonistky Léčivého divadla Gabriely Filippi mě nejen pobavila, ale místy také dojala, a hlavně mě opravdu velmi potěšila v době, kdy návštěva divadla už zdaleka není tak samozřejmou věcí, jakou bývala ještě nedávno. Gabriela šla v představení na trh nejen se svojí vlastní kůží, ale poodhalila i něco ze života celé své rodiny. Na pódiu jí skvěle sekundovali Mário Kubec v roli jejího manžela, dcera Sofie, která víceméně hrála sebe samu, a příjemně překvapil i Ettore Gallottti v roli jejího partnera. Než abych o představení ale dál jakkoliv psala, běžte se na něj podívat! Nejen že se pobavíte, ale také vás vnitřně zahřeje jeho hluboký lidský rozměr.  
Věra Keilová
spisovatelka a redaktorka časopisu Meduňka

Máte nádherná představení. Překrásná. A já děkuji vesmíru,že mohu obohacovat svoji duši.Láska,srdce,cit,moudrost,talent,ale i humor to má vaše Léčivé divadlo.

Lída Krejčová


Dobrý den, paní Filippi,

jen bych Vám chtěla poděkovat za jedinečný projekt Léčivého divadla (pouštím si v práci besedy z YouTube do sluchátek)
a hlavně pochválit Vaši moderátorskou práci - jste ohromně příjemná, taktní, šikovná a - to u žen není tak obvyklé - mile vtipná!  :-)
Už se těším, až budete s divadlem v Brně.

S přáním všeho dobrého

Marta D., Brno


Dobrý den paní Gabrielo,
         velice Vám děkuji za krásné představení Andělé v mém srdci v Dačicích. Byl to opravdu srdíčkový večer a jsem stále plný krásných pocitů a dojmů. Celé představení bylo velice emotivní, plné krásné ženské energie a určitě i andělů. Ještě jednou Vám ze srdce děkuji.
          Byl jsem na Andělech již podruhé. Poprvé to bylo v Pardubicích v roce 2014, kde jsem vás "objevil". Hostem byla prof. Anna Strunecká. Četl jsem její knihy a při jednom hledání informací na internetu, jsem narazil i na vaše divadlo. Jsem za tuto "náhodu" nesmirně rád.
         Po tomto prvním zážitku, jsem často navštěvoval vaše stránky a hledal, zda nebude divadlo někde v mém dosahu. Dokonce jsem uvažoval o tom, že bych něco sám zorganizoval :-) Nakonec mě andílkové vyslyšeli a byl jsem loni na podzim v Třeboni na Daru z nebes a tento týden v Dačicích. Ještě bych moc rád na Chlapce, který viděl pravdu. Budu doufat, že se mi podaří nakonec navštívit i toto představení :-)
         Děkuji Vám. Přeji hodně lásky a jen to dobré. S pozdravem Antonín U.


Vážená paní Filippi,

děkuji Vám za hluboký zážitek, který jste mi společně s Patrikem Kee přinesla na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava při představení Andělé v mém srdci. Ta chvíle klidu a rozjímání v magickém půlnočním čase pro mě byla vskutku léčivou.

Během té hodiny jsem v sobě definitivně uzavřel jednu životní etapu, ve které se rozvíjel velký problém, který jsem v posledních měsících řešil. Už před začátkem festivalu jsem našel definitivní řešení této nelehké situace a během Vašeho představení se i v mém nitru za touto životní etapou zavřely pomyslné dveře a cítil jsem, jak všechny negativní prožitky předchozích měsíců odcházejí a ve mně zůstává jenom pocit klidu a míru. Na několik okamžiků jsem dokonce cítil, že se dostávám do jiné dimenze vědomí. Přestože jsem fyzicky byl stále přítomen a seděl jsem, duševně jsem cítil, že jsem částí svého já mimo sál a nesedím, ale vznáším se kousek nad zemí.

Návrat z této meditace zpátky do prostředí festivalu hýřícího barvami, vůněmi a zvuky byl poměrně drsný. Ale uchoval jsem si v sobě pocit klidu, který jsem prožíval předtím během představení. A až mi někdy bude nějak ouvej, vzpomenu si na ten pocit, znovu si ho v sobě vyvolám a vím, že opět najdu klid a mír. Děkuji Vám, že jste mi umožnila takový silný a krásný prožitek.

Přeji Vám štěstí v pracovním i soukromém životě, ať Vás provázejí v těle zdraví, v mysli síla a v srdci láska.

S pozdravem

L.D.

 

Přeju krásný den Gábi, mé srdce touží vám poděkovat za léčivou meditaci, kterou jste vytvořili s Patrikem, teď je v mém životě součástí dne, uvolňuje léčí a harmonizuje mi celé tělo, duši, mysl a dnes si můžu zazpívat ,, já s písničkou jdu jako ptáče,, Děkuji vám a přeji požehnané dny.

S láskou Ivet

Včera jsem byl na představení Léčivého divadla "Dar z nebes" paní Gabriely Filipi a Patrika Kee...moc pěkné představení, krásné povídání ze života, skvělá Patrikova hudba a v závěru úžasná relaxace paní Gabriely za doprovodu nádherných uklidňujících tónů Patrikovy hudby...byl to krásně strávený večer díky dvěma skvělým umělcům...moc Vám za něj oběma děkuji Gabko a Patriku

 

Dobrý večer paní Gabrielo,

chtěla jsem Vám poděkovat za Vaše Léčivé divadlo. Za to, jak inspirujete lidi a děláte radost, rozdáváte poznání a moudrost.

Viděli jsme Vás před rokem u Chocně na Mítkově s představením Chlapec, který viděl pravdu a s povídáním s Vaším manželem Pavlem Karochem. Hodně mě to oslovilo - povídání o manželství, partnerství, vyprávěla jsem známým, jak jste si s mužem naslouchali, neskákali si do řeči.... byla jsem dost nadšená.... Inspirující rozhovor.

Ve čtvrtek jsme jeli 100 km do Brna na povídání s Vámi a Ernestínou o Máří Magdaléně. Moudré, líbilo se mi, že se nebojíte zeptat a Ernestína má co říci. 

Dnes jsme si pustili na youtube rozhovor s Vámi u Igora Chauna a s Vaším mužem opět o vztazích, výchově pubertální dcery, každodenních záležitostech... Inspirujete mě, jak spolu dokážete mluvit, to není uplně běžné, jak s humorem reagujete na nečekané hlášky... 

Těším se na další setkání třeba někde ve východních Čechách... A kromě toho mě inspirujete i tím, jak žijete ženskou stránku :-).

Děkujeme a držíme palce v dalším počínání,

Monika a Mirek T., Vysoké Mýto

Dobrý den,

byla jsem včera přítomna léčivému/meditačnímu setkání v Brně. Nedala jsem Vám zpětnou vazbu osobní, pospíchali jsme do Prahy, ale ráda bych Vám poděkovala takto.

Moc DĚKUJU ZA LASKAVOST, HLOUBKU včerejšího setkání a zvláště pak odpolední meditace....jsem ve velké vděčnosti za ten čas. Spojení s Patrikem Kee mi přijde geniální a moc jsem si jeho i ty naše  ;-) improvizace užila! Sezení v kruhu SKVĚLÉ ..... má to naprosto jinou energii než v řadách za sebou, jinou dynamiku a jinou kvalitu. Říkala jsem si, že jsem několikrát měla chuť jít více do těla.... do pohybu, ten kruh k tomu vybízel, prostě si na Patrika i zatančit. Jen jsem neměla dost odvahy začít .....U posledního dotazu té tmavovlasé dívky, se mi rozsvítila také jedna věc a to je zodpovědnost každéhoz účastníků za sebe samého....... že v průběhu léčivé meditace, je každý z účastníků za sebe odpovědný, že pokyny při meditaci jsou pouze návrhy a každý se jimi řídí dle vlastního uvážení...... že prostě takové setkání nelze zaměnit za terapeutickou péči................Všichni se tu odpovědnost za sebe sama učíme (např. to očkování)..... ale nějak mi přišlo, že tohle by mělo jasně zaznít, právě proto, že se to učíme .... a je to i ochrana pro Vás,Také děkuji za finanční dostupnost vašeho setkání, protože bylo k nezaplacení!!!

Krásný zbytek neděle. Petra Verdis

 

Dobrý den paní Gabrielo,

ještě jednou Vám chci moc poděkovat za dnešní setkání a Vaše CD, které udělá radost mým přátelům.

Děkuji také za krásné představení, které naplní člověka krásou a klidem.

S dětmijsme byli nedávno na "Chlapec,který viděl pravdu" a byli nadšené.

Lenka M.

Milá paní Gabrielo,

nechala jsem tomu volný průběh a všechno se to krásně i časově vydařilo. Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za neobyčejný a zázračný zážitek, a to myslím doslova, protože během vašeho vystoupení se v prostoru objevilo nádherné světlo - tím myslím to, které není viditelné očima (alespoň ne mýma), ale září tak, že člověk sotva dýchá a může ho do sebe vstřebávat, jakožto sílu z vyšších světů. Díky za to, že tohle děláte a přinášíte to Světlo meti lidi, na tento svět, který ho tak moc potřebuje.

S láskou a úctou Radima H.

Dobrý den paní Gábinko,
včera jsem byla na vaší premiéře Daru z nebes a byl to pro mě hluboký neskutečný zážitek, opravdu dárek.
Musím Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat. Byla jste úúúúžasná a pan Patrik též.
Ještě teď mě mrazí. Opravdu nádherné představení, vyzařujete velikou laskavost.
Eva O.

Vážená Gábinko,

velmi Vám děkuji za Vaše Léčivé divadlo i za ostatní aktivity na poli duchovnosti.

Hodně štěstí v další práci a životě vůbec :-).


Drahá Gabrielo,
děkuji Vám za krásné nedělní představení v Pržně. Měla jsem pocit, že jste přijela jenom kvůli mě a hrála jen pro mne. Promiňte mi moji neskromnost. A Vaše závěrečná meditace mi pomohla zbavit se pout a obav a požádat anděly o ochranu pro mé milované.
Díky za čtyřlístek - je mým talismanem na nové otevírající se cestě.

Dája
Dobrý den Gábinko,:-)
včera jsem s velkou radostí shlédla v Petrovicích u Lanškrouna vaše představení Chlapce.... byl to pro mě - a nejen pro mě, opravdu úžasný zážitek. Jste moc milá, příjemná a krásně duchovně naladěná. I pan Áda Inneman byl úžasný ve všech směrech.
Takže ještě jednou moc děkuji za krásné představení i následné povídání a přeji vám hodně štěstí a ať i nadále rozdáváte radost a světlo v podobě vašich představení po celé republice (obzvláště v těchto časech).:-) 
Zdraví vás  Kamila

 
Milá Gabrielo, 
včera jsem byl na vašem představení v Petrovicích. Vlnky příběhu mnou proplouvaly a hravě rozpouštěly sevření dávných vzpomínek, které tížily mé srdce. Půl vašeho vystoupení mi tekly slzy ;-) Příběh vyprávěný ze srdce do srdce je za všechny terapie, poznal sem jaké je Léčivé divadlo.
Děkuji 
Petr

 

Ahoj Gábi, včera jsem byl v Olomouci na představení. Prožil jsem si znovu dětství plné andělů, světelných kamarádů, jak jsem jim říkal, když jsem ještě netušil co je to anděl. Moc děkuju za světlo, které přinášíš ve svém srdci. Děkuji. Děkuji. Děkuji.

Tomáš

 

Krásný den Nám, Vám přeji Gabrielo.
Děkuji Bohu i Nám za včerejší setkání v Olomouci a za krásné zrcadlo ve Vaší podobě. Mou pozornost zaujala Vaše kvalita z Vás vyzařující a ve vašem, matkou zemí darovaném, Krásném těle odrážející. I proto píši hned tak po ránu, prostě mě to napadlo hned po probuzení, tak píši. Ani nevím v jakém předešlém okaMžiku jsem si včerejší seTkání naHodil, ale musel to být láskyPlný okaMžik. Tedy těším se na Naše další seTkání přízí, ať proběhne kdekoli a kdykoli. Možná, že zrovna tímto okamžikem si ho nahazuji. Tedy nebude to neHoda, ale doslova náHoda. Přeji Nám Láskyplné okamžiky na cestách našeho vývoje.

S Láskou v Lásce a Radosti Zbyněk

 

Milá Gabrielo,
před chvílí jsem se vrátil z Vašeho představení a chtěl bych Vám poděkovat. Je to už několik let, co jsem si se svými anděly nepromluvil a dělal, že okolo mně nejsou ... Vaše divadlo je opravdu Léčivé....

Děkuji Vám, Jan


 

Milým pohlazením je Léčivé divadlo G.Filippi, které jednoduchou a dojemnou formou předává mnoha lidem informace o světě andělů. 

E.M.   

 

Léčivé divadlo je pro mne absolutně jedinečné. Pokora a hluboké dojetí, zanechaly ve mně doposud nezapomenutelný zážitek. 

Jana
Uherský Ostroh


 

Co na mně nejvíce zapůsobilo v léčivém divadle? Závěrečná meditace, která mně ukázala jak najít cestu k srdci mého syna.
Pro mě to byl velice silný zážitek a jsem za ně j moc vděčná.

Děkuji  Jarmila


 

Dobrý den, 

minulý rok jsme shlédli Vaše představení na hradě Loket. Chci Vám poděkovat za Vaší hodnotnou práci. Máte nové krásné webové stránky. Těšíme se na Vaše další představení.

S pozdravem Žaneta


  

Krásný den Vám přeji.

Jsem velice potěšena, že jsem mohla shlédnout Vaše představení v Opavě. Bylo přesně takové ba ještě hlubší, jak jsem si jej představovala. První část utekla velice rychle a měla jsem pocit, že trvala sotva dvacet minut, což se často u divadla jednoho herce nestává. V druhé části jsem byla trošku zaskočena z výběru vašeho hosta, co nám takový normální chlap sportovec a komentátor bude povídat, ale velice mě potěšilo a naplnilo nadějí, že i naši běžní pánové umí přemýšlet nad těmito nehmotnými motivy :).

Zaujalo mě, jak Váš manžel mluvil o energiích úmyslně vkládaných do jídla, a chtěla bych se zeptat, zda mi může doporučit nějakou knihu s touto tématikou.

Jsem plná myšlenek a zážitků z vašeho představení, jen Vám ještě chci říci, že Váš hlas se na postavu Lorny velice hodí, jak při představení, a ještě více mysticky působí na cd, které jste namluvila.

Děkuji a přeji Vám, ať se Vašemu léčivému divadlu daří a Vaše představení jsou plná spokojených diváku, stejně jako v Opavě. Také ať Vám to klape v manželství a s dětmi.

To, že je Vaše divadlo opravdu léčivé, můžu potvrdit, protože mě už několik dní před představením velice bolely záda, v průběhu představení bolest ustupovala a po meditaci – fuč a byla pryč, super. Děkuji

S pozdravem K. U.


 

Dobry den pani Filippi,

Vase predstavenie v Chotebori prislo rovno z nebies.
Ste uzasna!!!
Tesim sa na Vase dalsie predstavenia :)

PS: Do soboty vecera som divadlo teda moc nemusel...

S pozdravom

Tomas


 

 

 

 

______________________________

Valašské Meziříčí

21.6.2024

Anastasia

host: Míša Zdráhalová 

Koupit vstupenky:

_____________________________

 

Kdyně

20.9.2024

Dar z nebes

host: Pavel Karoch

 

______________________________

Plzeň

22.9.2024

Anastasia

Koupit vstupenky:

____________________________

Praha - Lávka

24.9.2024

Terapie rodinou

Koupit vstupenky:

____________________________

České Budějovice

5.10.2024

Anastasia

host: Boris Tichanovký

Vstupenky zakoupíte na tel. 605 148 913 p.Dáša

____________________________

Praha -Lávka

22.10.2024

Anastasia

 host:

 Koupit vstupenky:

_____________________________

Praha - Lávka

26.11.2024
Terapie rodinou
host:

 Koupit vstupenky:

____________________________

Vysoké Mýto

8.12.2025

Terapie rodinou

 

_____________________________

 

logo LD dark blue color flowers

 Kontakt:

Produkce Léčivého divadla

E-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Telefon:  602 971 611